BlogShumë zhurmë për asgjë.

2013 dhjetor 20

Rrugëve të Tiranës, kudo nëpër bare e kafene, në ambjente zyrash flitet se si iu refuzua statusi i vendit kandidat Shqipërisë. Përpos faktit që në radhë të parë nuk ishte(...)

Autori : Aida .

Unë, si çdo shqiptar tjetër, jam kundër asgjësimit të armëve kimike në vendin tim, ashtu si çdo qytetar tjetër europian do të ishte për vendin ku jeton, ashtu si edhe kjo qeveri(...)

Autori : Aida .

Sot do vendoset cfare do behet me te ardhmen time. Kush do ta vendose valle, Zoti, drejtoresha e shkolles time, ministri i arsimit apo ai qe e drejton kete qeveri?
Kam shume frike se endrra ime nuk do behet realitet, e cfare mund te doje(...)

Autori : Aida .


Galeria e videove

Aktivitetet

23 qershor

unevotova29
Vendodhja : Kutia e Votimit

21 qershor

Miting përmbyllës në Shkodër
Vendodhja : Shkoder - ora 18:30

21 qershor

Mitingu përmbyllës në Vlorë
Vendodhja : Vlorë - ora 18:30

Temat e fundit të forumit

shqiperia MAVI ...........................SALI MAVRI..................

hahahahahah tamam mavri eshte ai njeri se donte dhe sivjet te vidhte votat po e pa qe nuk do ja dilte dot

26 qershor 2013 / enxhi_rrodhe-29

shqiperia MAVI ...........................SALI MAVRI..................

Po pse more zoti Sale \r\nDegjon horrat qe te vijne verdalle,\r\nDhe nuk ia degjove popullit nje fjale,\r\nkujtove se do qendoje gjithmone mbi kale,\r\nPor e hengre peshkun per ngjale

26 qershor 2013 / Beso

shqiperia MAVI ...........................SALI MAVRI..................

Jo vetem Sali mavri. \r\nSatrapi Sali, \r\nna doli i lagur si mi, \r\nkur pa ngjyren mavi, \r\nqe mbushi gjithe kete Shqiperi, \r\ndhe e la Saliun pa funksione ne parti.\r\nPo pse more zoti Sale

26 qershor 2013 / Beso

Login

Email

Fjalëkalimi

Më mbaj mend

Ke harruar paswordin?

Video Tutorial

Na ndiq

Përdoruesit e fundit që janë regjistruar

Miqtë tanë në Facebook

TË REJAT

AUREL PLASARI

Çfarë kam shkruar më 1995 për "filozofin nga Kosova"
Për shkaqe koniunkturash politike tanimë të ditura, u punua me(...)

Nga Mero Baze

 

Lulzim Basha kishte disa arsye për t'u takuar me ambasadorin e SHBA në Tiranë. Ka më shumë se dy javë që(...)

Dorëheqja e kreut të Entit Rregullator të Energjisë, Sokol Ramadani, për t'u punësuar në një kompani private, (lajmi dhe VKM e levizjes u(...)

Gjetja e një modeli të ri për të qeverisur territorin dhe zhvilluar ekonominë e Shqipërisë u shfaq këtë javë si prioritet i(...)